10 نکته کلیدی درست لباس پوشیدن برای خانم‌های خوشتیپ

10 نکته کلیدی لباس پوشیدن درست و بدون نقص برای خانم‌ها

لباس پوشیدن خانم‌ها نکات مخصوص به خود را دارد . یک خانم خوش‌تیپ تنها به استایل و قیمت لباس توجه نمی‌کند . رازهای شیک‌بودن و خوش‌تیپ بودن ، رعایت اصول لباس پوشیدن با دقت در انتخاب لباس حتی لباس زیر است .

ما در سایت دنیزیول علاوه بر قبول سفارشات خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه, به معرفی انواع لباس‌های ترک و غیر‌ترک خدمت شما عزیزان می‌پردازیم تا به انتخاب بهتر لباس توسط شما عزیزان ، کمک کنیم .

نکته:

این مقاله سعی دارد تا با بیان هنر‌های لباس پوشیدن خانم‌های خوش‌تیپ بپردازیم تا ‌با معرفی این هنر زنانه به شما ، شما را در بهتر انتخاب کردن لباس کمک کنیم .

زنان شیک و خوش‌تیپ چه نکاتی را در انتخاب لباسشان رعایت می‌کنند‌؟

این فکر اشتباه است که شما فقط با خرید لباس‌های مناسب به فرد خوشتیپ و جذابی تبدیل می‌شوید . نکات کوچک و بزرگی در لباس پوشیدن خانم‌ها باید رعایت شود تا آنها را به فردی کاملا خوش‌تیپ تبدیل کند .

ست لباس زنانه

نکته:

در این مقاله سعی شده شما را با راز‌هایی که زنان شیک‌پوش رعایت می‌کنند آشنا کنیم ، تا آگاهانه سبک خاص خود در انتخاب و پوشیدن لباس پیدا کرده و به زیبایی هر چه تمام تر لباس بپوشید . همچنین اینگونه بهتر می‌توانید بقیه را تحت تاثیر تیپ خود قرار دهید .

نکته اول

طرح‌های لباس را دقیقا با توجه به سایزتان انتخاب کنید . هر چه اندازه و فرم شما بزرگتر باشد ، الگوهای طرح پارچه روی لباس نیز باید بزرگتر باشند و بالعکس .

نکته دوم

اگر باسن نسبتا بزرگتری دارید و می‌خواهید آنرا کوچکتر نشان دهید ، جین‌هایی با جیب‌های بزرگ و جادار ، و با فاصله‌ی نزدیک بهم ، گزینه مناسبی برای شماست .

نکته سوم

تمام لباس‌هایتان را از بالا تا پایین یک رنگ بپوشید تا قد شما بلند تر دیده شود.حتی با استفاده از رنگ سفید هم به این نتیجه خواهید رسید .

نکته چهارم

لباس‌هایی که می‌پوشید را جوری انتخاب کنید که لبه انتهایشان دقیقا بالای زانو یا پایین آن باشند تا پاهایتان به بهترین شکل دیده شوند .

نکته پنجم

از لباس‌هایی استفاده کنید که به صورت قطری دوخته شده باشند بدلیل اینکه هر لباسی که شیب و دوخت نامتقارنی دارد باعث می‌شود تا لاغر تر و باریک تر نشان داده شوید . مثل پیراهن‌های تنگ و دستکش  . ست لباس زنانه

نکته ششم

سعی کنید لباس یقه باز بپوشید چون استخوان ترقوه برای اکثر زنان زیبا و باریک و دیدنی است و با لباسی یقه باز زیبایی خود را به نمایش بگذارید .

نکته هفتم

ازتاکتیک رنگ‌ها پیروی کنید بدین شکل که : برای قسمت‌هایی که می‌خواهید بزرگتر بنظر برسند از رنگ روشن ، و برای قسمت‌هایی که می‌خواهید ریز‌تر نشان داده شوند و کمتر در دید باشند از رنگ‌های تیره استفاده کنید .

نکته هشتم

سایه‌های متناسب در ترکیب پارچه لباس‌هایتان را به عنوان یک حفاظ برای بدنتان بکار گیرید ، مثلا از یک کت پشمی یا یک پیراهن دخترانه‌ی نخی استفاده کنید ، تا قسمت‌هایی که می‌خواهید دیده نشود را مخفی کنید .ست لباس با کفش پاشنه بلند

نکته نهم

برای ایجاد خطای چشم در نشان دادن پاها و بلند‌تر نشان دادن پاها ، کفش پاشنه بلند انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *