7 نکته کلیدی و کاربردی در خرید بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه استانبول

1. در بلک فرایدی ترکیه پوشاک با کیفیت با قیمت خوب میتوان خرید.خرید پوشاک را الویت خریدتون قرار بدید.

توجه به نکات کلیدی جمعه سیاه میتواند جلو خرید نامناسب را بگیرد. معمولا در جمعه سیاه در ترکیه یا استانبول یکی از بهترین چیزهایی که می تونید بخرید پوشاک و لباس برند ترک هست. اغلب برندهای معروف ترکیه تخفیف های تا 70درصدی دارند و فروشگاه های آنلاین این روزها بهتر این قاعده را راعایت میکنند و برای رقابت با مراکز خرید تخفیف های خیلی خوبی ارائه می دهند.با توجه به اینکه دنیزیول در ایران راه را برای خریداران برند پوشاک ترکیه هموار کرده شما میتونید در بلک فرایدی لباس و پوشاک مورد نظرتون را از سایتهای ترکیه انتخاب و لینک اونها را در بخش سفارش برای ما ارسال کنید. ما براحتی درخواست شما را به درب منزلتون ارسال میکنیم.

بلک فرایدی

2. قبل از اقدام به خرید حتما لباس برند مورد نظرتون را در چند سایت مقایسه قیمتی کنید.

برای این کار می تونید برای خرید پوشاک و لباس در اولین فرصت به فروشگاه های آنلاین لیست شده در وب سایت دنیزیول بروید و هم قیمتها و هم تخفیف ها را با هم مقایسه کنید و بعد براحتی انتخاب کنید. تا حق انتخابتان را به هیچ عنوان از دست ندهید.

3. خرید پوشاک خارج از فصل در بلک فرایدی

حواستون به پوشاک خارج از فصل هم باشد چون در جمعه سیاه با قیمتهای بسیار خوب می تونید پوشاک برند دلخواهتون را تهیه کنید. به عنوان مثال در بلک فرایدی لباس‌های تابستانی قیمت بسیار کمتری به نسبت لباس‌های زمستانی خواهند داشت و تخفیف بیشتری را شامل می‌شوند.

4. قبل خرید در بلک فرایدی(Black Friday) حتما لیستی از نیازهاتون را آماده کنید.

یکی از اشتباهاتی که افراد در حراجی ها مرتکب می شوند این هست که بدون لیست خرید در فروشگاه های آنلاین و مراکز خرید حاضر می شوند واین موضوع باعث در خرید دچار سردرگمی و اتلاف زمان و هزینه شوند. جالب هست بدونید برای تهیه لیست خریدتون می تونید از الکسا (Alexa) هم کمک بگیرید و لیست خریدتون را با توجه به ترند قیمت و سرچ دیگران بهتر تنظیم کنید.

5. انتظار قیمت پایین تر را داشته باشید.

شاید در اولین دید قیمت محصول خیلی مناسب به نظر برسد و فکر کنید که بهترین قیمت را برای محصول مورد نظرتون پیدا کردید ولی همیشه به یاد داشته باشید یکی از بهترین راه ها اطلاع از قیمت بازار و وب سایت خود تولید کننده است. برای دیدن قیمت در وب سایت تولید کننده برند های خوب پوشاک می تونید به سایت دنیزیول مراجعه کنید و قیمت ها را مقایسه کنید و یک راه دیگر استفاده از ابزار شاپینگ گوگل (Google Shopping) هست.

6. شبکه های اجتماعی را دنبال کنید

خیلی از برندها در شبکه های اجتماعی خودشون آخرین اخبار مربوط به بلک فرایدی را قرار می دهند پس از آنها غافل نباشید. شبکه های اجتماعی دنیزیول هم در اطلاع رسانی بروز هست.

7. قبل از خرید از قوانین کالای مرجوعی مطمئن شوید

معمولا برندهای معتبر مثل برند پوشاک ترکیه یا نظایر آن که در حراج استثنایی خودشون برای مدت کوتاهی کالای مرجوع نمی پذیرند. بنابراین بهتر هست شرایط مرجوعی را مطالعه کنید و در پایان خرید هم رسید آنلاین یا رسیدفیزیکی خودتون را خوب نگهداری کنید ممکن هست به آن نیاز پیدا کنید.
زمان مشخصی تخفیف برقرار میکنند عموما توسط فروشگاه ها مرجوع نمی شوند به همین دلیل در خرید خود اطمینان حاصل کنید. همچنین حتماً رسید خرید های خود را از فروشنده بخواهید و نزد خود نگه دارید چون ممکن است هر لحظه به آنها احتیاج پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *