تناسب اندام در انتخاب لباس چه نقشی دارد؟

انتخاب لباس و تناسب اندام

بسیاری از پسران و مردان هستند که با داشتن تناسب اندام و بدنی ورزشکاری در انتخاب لباس نکاتی را رعایت نمیکنند ما در این مقاله نکاتی را در این باره بازگو خواهیم کرد.

تناسب اندام

انتخاب لباس مناسب

در تعامل بین انسان و لباس یکی از ویژگی هایی که باعث میشود شخص به ظاهر و خصوصیات لباسش توجه کند، میل به زیبایی و زیبا بودن است. بر این اساس اصول و قواعدی مطرح میشود که در انتخاب لباس مناسب و بهتر دیده شدن شخص مورد توجه است .

نکاتی که باید رعایت شوند به شرح زیر میباشند…

نکته 1:

ابتدا لباسی را که انتخاب میکنید باید دوختش دقیقا در قسمت پایانی کتف و سرشانه تان قرار گیرد . این انتخاب شما را در نشان دادن اندامی درشت کمک میکند .

نکته 2:

انتخاب سایز مناسب تنتان یکی از مهمترین مباحث در انتخاب لباس میباشد. بطوری که شما از لباس های گشاد استفاده نکنید زیرا اندامتان درون آن گم شده و کوچکتر دیده میشود.

نکته 3:

انتخاب رنگ مناسب لباس یکی از نکات مهم در انتخاب لباس است بطوریکه رنگ لباس میتواند همرنگ پوستتان باشد که میتواند شما را در دیده شدن بهتر کمک کند . و باعث جذابیت ظاهری شود.

نکته 4:

یک لباس هرچغدری که ساده باشد روی تن آدم خوش اندام میتواند به اندازه یک لباس کارشده با تزیین و شیک جلوه کند. داشتن تناسب اندام در انتخاب لباس میتواند به بهترین شکل تاثیر گذار باشد.

نکته 5:

برای دیده شدن تناسب اندامتان میتوانید از تیشرت ها و لباسهای جذاب استفاده کنید تا باعث بهتر دیده شدنتان شود.

نکته 6:

در انتخاب لباس مردانه لباسهایی که دارای خطوط افقی هستند باعث چاق دیده شدن فرد و لباسهایی که دارای خطوط عمودی است باعث قد بلند دیده شدنشان میشود. پس به این نکته نیز توجه فرمایید .

انتخاب گزینه مناسب برای خرید اینترنتی

شما در فروشگاه دنیزیول با خرید اینترنتی لباس از ترکیه می‌توانید به طیف گسترده برند‌های اصل که در ترکیه موجود است دسترسی داشته باشید . محصولات ما شامل انواع لباس‌های‌ ترک و برند‌های ترک مثل ال سی وایکیکی(LC Waikiki) و … و همچنین سایر برندهای‌غیر ترک مثل زارا(Zara)و گپ(Gap) و … هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *