9 اشتباه آقایان در استایل که باید از آنها پرهیز کنند!

در اصل هر کاری اصول خاصی دارد و شما با دانستن این اصول کلی به شیک پوش بودنتان کمک می‌کنید. ما در مقاله راز خوشتیپ بودن آقایان شیک پوش به بررسی چند مورد اصلی در شیک پوشی آقایان اشاره کردیم. در این مقاله نیز 9 اشتباه آقایان در استایل خود که باید رعایت کنند را مورد بررسی قرار می‌دهیم پس در ادامه همراه ما باشید…


از اشتباه آقایان در استایل پوشیدن شلوار جین پاره

9 اشتباه آقایان در استایل که باید از آنها پرهیز کنند!

اگر چه در سال‌های اخیر، پوشیدن شلوار جین‌های پاره بسیار ترند بوده‌اند، اما واقعیت این است که شلوار جین پاره مناسب استایل مردانه نیست و بیشتر یکی از آیتم‌های استایل پسران نوجوان بشمار می‌آید. بنایراین اگر دوست دارید استایل مردانه داشته باشید، شلوار جین پاره نپوشید.


نبستن دکمه پیراهن تا روی سینه

باز گذاشتن زیادی دکمه‌ها هیچ جذابیتی به استایلتان نمی‌دهد و تنها در استایل‌های خاص و برخی خرده فرهنگ‌ها قابل قبول است. و هیچ خانمی هم با دیدن سینه شما و دکمه‌های باز لباستان جذب شما نمی‌شود. بنابراین نه همه دکمه‌ها را ببندید و نه بیش از یک دکمه را باز بگذارید.


پوشیدن کفش رسمی با شلوار جین

9 اشتباه آقایان در استایل که باید از آنها پرهیز کنند!9 اشتباه آقایان در استایل که باید از آنها پرهیز کنند!

شما باید بدانید که هر آیتمی مخصوص استایل خاصی است. کفش‌ها نیز قوانین مختص خود را دارند. به همین خاطر کفش رسمی را نیز نباید با شلوار جین و در کل، با استایل کژوآل یا حتی اسمارت کژوال پوشید. کفش‌های رسمی را با لباس‌های رسمی خود بپوشید، تا شیک باشید.


انداختن پیراهن روی شلوار

9 اشتباه آقایان در استایل که باید از آنها پرهیز کنند!

انداختن پیراهن روی شلوار اشتباه است. اگر قصد دارید که استایل پیراهن روی شلوار داشته باشید، می‌توانید پیراهن‌های کژوال یقه داری مثل پیراهن آکسفورد دکمه دار بپوشید و آن را روی شلوار بیندازید. اما هیچگاه روی آن کت رسمی یا کت تک نپوشید، مگر اینکه طول آن کمتر باشد.


پوشیدن شلوارهای بسیار بلند

9 اشتباه آقایان در استایل که باید از آنها پرهیز کنند!

اگر اندازه شلوارتان به قدری بلند باشد که روی کفشتان را بپوشاند، فردی نامنظم و شلخته به نظر می‌رسید و از طرفی قدتان نیز کوتاه‌تر نشان داده میشود. بنابراین حتما باید طول شلوارتان تا روی مچ پا باشد و به هیچ عنوان روی کفشتان را نپوشاند. پس در انتخاب شلوار با قد مناسب دقت کنید.


استفاده از اکسسوری‌های زیاد

استایل آقایان

اگر قصد دارید که استایلی مردانه داشته باشید، نباید بیش از دو اکسسوری را با هم استفاده کنید. بهتر است که از گردنبدهای آویز و بلند طلایی استفاده نکنید. دستبندتان نیز بهتر است از جنس چرم یا چوپ یا نهایتاً استیل تا طلا باشد.


پوشیدن لباس‌های چروک و اتو نشده

9 اشتباه آقایان که باید از آنها پرهیز کنند!

نیازی به گفتن نیست که پوشیدن لباس‌های چروک و اتو نشده باعث می‌شود که شما فردی شلخته به نظر برسید. فرقی نمی‌کند که شما چه لباسی میپوشید، در هر صورت باید لباستان اتو داشته باشد. بهتر است که از پوشیدن لباس‌هایی که پارچه‌شان چروکدار است، خودداری کنید.


پوشیدن کتانی با کت و شلوار

همانطور که کفش‌های رسمی انتخاب مناسبی برای پوشیدن با شلوارهای جین نیستند، کت و شلوارهای رسمی نیز نباید با کفش‌های کتانی پوشیده شود. هر کفشی مخصوص استایل مشخصی است و بکار بردن اشتباه آنها در استایل می‌تواند تاثیر بسیار منفی بر استایل شما داشته باشد.

پوشیدن لباس‌هایی با طرح زیاد

یکی از ترندهای این چند سال، پیراهن‌ها و تیشرت‌های طرحدار هستند. که جوانان به سمت آن جذب میشوند، اما اگر می‌خواهید که استایلی مردانه داشته باشید، بهتر است که نهایتاً از یک لباس طرحدا استفاده کنید تا استایلتان شلوغ و شلخته به نظر نیاید و شیک‌تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *