نیم رخی از یک سری اشتباهات رایج و حتی کوچکی وجود دارد که میتواند باعث ویران کردن استایل شخصی شما باشد. ما در این مقاله از دنیزیول قصد داریم به چند مورد از این اشتباهات رایج در لباس پوشیدن را مورد بررسی قرار دهیم.

فکر میکنید لباسهای مردانه فقط مختص آقایان است!

برخخی از استایلها و لباسهای مردانه در تن خانم ها هم زیبایی دارند. برخی از پیراهن های مردانه، پلیورهای  گشاد و ژاکتهای خاص برای زنان هم قابل استفاده هستند.

اکسسوری ها برایتان کم ارزش هستند!

بسیاری از طراحان مد و جواهرات تاکید کرده اند که استفاده از جواهرات و اکسسوری های بیشتر باعث زیباتر شدن استایل شما میشوند و طاهر شما را منحصربهفرد میکنند.

فکر میکنید فقط موهای بلند جذاب است!

بسیاری از زنان دوست دارند مدل موهای متفاوت را امتحان کنند، ولی باوریکه وجود دارد که مانع از آن میشود و آن این است که موهای بلند برای زنان جذابتر است کاملا اشتباه است و موی کوتاه میتواند به همان اندازه جذاب باشد.

بجای خرید یک لباس خوب چند آیتم مختلف میخرید

این عادت خود را کنار بگذارید و به جای شلوغ کردن کمدتان به سراغ یک لباس مناسبتر بروید که شاید قیمت بیشتری هم داشته باشد.

شلوار ورزشی را بیرون از خانه نمیپوشید در مد جدید لباس شلوارهای گرم کن و ورزشی با بوت، چکمه های روی ساق پا یا کفش های پاشنه بلند هم پوشیده میشوند.

به سراغ خیاطی نمیروید

این عادت، یکی از بزرگترین اشتباهات مد و لباس بشمار می رود. هر فرد اندام متفاوتی دارد و لباسهایی که بصورت عمده طراحی و تولید میشوند در تن همه افراد مثل هم نیست. کوتاه کردن شلوار و دامن، درزگیری لباس، تغییر اندازه آستین از جمله تغییرات رایجی است که برای انواع لباسها در نظر گرفته میشود.

کسانی که چاق هستند برای لاغرتر دیده شدن لباسهای گشاد میپوشند.

اگر شما هم تصور میکنید که لباسهای گشاد و آزاد باعث لاغر تر نشان دادن شما میشود، سخت در اشتباهید. اگر میخواهید لاغرتر دیده شوید لباسی را انتخاب کنید که نقطه قرار گیری آن در ناحیه زیر سینه و بالای کمر باشد.

ما را در اینستاگرام دنیزیول دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.