6 دسته اصلی اکسسوری برای زیباتر شدن استایل شما !

اکسسوری چیست؟

استفاده از اکسسوری راهی است که می توانید لباس های خود را با قرار دادن قطعات کوچکتر مانند جواهرات و کفش ها در ظاهر خود به زیبای اضافه کنید . اکسسوری های مد زیورآلاتی هستند که اگرچه می توانند عملکردهای عملی داشته باشند اما برای تکمیل بقیه لباس ها – جلوه های نهایی انتخاب می شوند.

استفاده از اکسسوری به شما این امکان را خواهد داد تا ویژگی های جدید به لباس های قدیمی خود در کمدتان را بدهید .

6 دسته اصلی اکسسوری :

لوازم جانبی به چند دسته اساسی تقسیم می شوند.

کفش:

برخلاف سایر لوازم جانبی ، به احتمال زیاد شما باید هر روز کفش بپوشید. اگرچه مهم است که در کمد خود چند گزینه کفش خنثی داشته باشید (مانند کفش کتانی سفید ، پاشنه بلند ، تخت مشکی و چکمه های سیاه یا قهوه ای) ، کفش های شیک می توانند ظاهر شما را برجسته کنند. به دنبال کفش های سرگرم کننده و در عین حال راحت باشید – وگرنه هرگز آنها را نمی پوشید!

جواهرات:

شاید در جعبه جواهرات شما فقط یک ساعت باشد و چندتا انگشتر دستبند ، گردنبند ، گوشواره زیبا وجود داشته . شما احتمالاً وقتی به دنبال جلب توجه کمی به جلوه خود هستید ، به سراغ جواهرات می روید. اگر می خواهید تازه از جواهرات استفاده کنید ، با یک جواهر ظریف مانند گوشواره های الماسی کوچک ، گوشواره های حلقه ای نازک یا گردنبند آویز ظریف (قطعات کلاسیک که تقریباً با هر چیزی کار می کنند) ، شروع کنید

اکسسوری مو:

اکسسوری مو راهی آسان برای نشان دادن سبک شخصی شما ارائه می دهند. به اکسسوری موهای فعلی خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا جایی برای ارتقاء وجود دارد؟ آیا می توانید کش معمولی را با یک کش زیباتر که رنگ درخشان تری دارد یا با نگین تزیین شده باشد عوض کنید ؟

کیف های دستی:

کیف های مختلف ( از چمدان تا کیف های دستی ) برای موارد مختلف مناسب است. اگر کیف های دستی در سبک ها و رنگ های متنوع دارید ، همیشه یک اکسسوری منحصر به فرد خواهید داشت!

کمربندها:

کمربندها فقط برای بستن کمر نیستند ؛ آنها هم برای زیباتر کردن استایل شما کمک می کنند . چه یک کمربند باریک یا پهن انتخاب کنید ،یک کمربند ساده یا دارای تزیینات ، بستن دور کمر با کمربند یکی از ساده ترین راه ها برای جلوه بیشتر جلوه دادن به لباس است.

اکسسوری های زمستانی:

کلاه و دستکش شما را گرم نگه می دارد ، اما همچنین فرصتی برای افزودن رنگ و الگو به ظاهر شما است.، به خصوص اگر لباس های بیرونی شما خنثی تر و ساده باشد.

اکسسوری چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *