5 شلوار رسمی برای هر دفتر کار که هر آقای خوشتیپی باید داشته باشد!!

انواع شلوار رسمی برای آقایان

بیشتر آقایان تصور می‌کنند انتخاب لباس برای استایل‌شان کار ساده‌ای است. اما اگر به آیتم‌های متفاوت لباس‌شان دقت کنیم، متوجه می‌شویم نکات زیادی را باید برای خوش استایل بودن در نظر گرفت. انتخاب شلوار مردانه با مدل مناسب در مکان رسمی و غیررسمی شما را می‌تواند خوش پوش نشان دهد. شلوارهای رسمی میتواند از انواع پارچه شامل پنبه، کتان، ابریشم، پشم و غیره ساخته شده‎ باشند. اما در همه این موارد، برخی از رنگ‎های خاصی وجود دارند که اگر در فضای اداری مشغول به کار هستید می‎توانید از آنها استفاده کنید، در ادامه توضیح داده می‎شود.

سیاه

بی شک برای هر مردی داشتن شلورای با رنگ مشکی یکی از الزامات است. از این رو برای داشتن استایل رسمی شیک می‌توانید از شلوار مشکی با جنس نخ استفاده کنید که وقتی آن را با پیراهن سفید ترکیب کنید، یک ترکیب فوق العاد خواهید داشت.

شلوار رسمی

در صورتیکه بخواهید این ترکیب را مقداری از حالت رسمی خارج کنید می‌توانید مطابق تصویر با یک پیراهن هم رنگ و رنگ کت تضاد این ست را تغییر دهید.  این ست برای فصلهای سرد سال با ترکیب یک بلوز، ظاهر شرکتی چشمگیری به آن می‌بخشد. با این ترکیب بی شک از نظر ظاهری عالی خواهید بود و حتی می‌توانید از این ست جدای از استفاده‌های رسمی برای میهمانی نیز در نظر بگیرید.

خاکستری زغالی

رنگ خاکستری زغالی همیشه به عنوان رنگ‌های خاص شاهزادگان سلطنتی در نظر گرفته شده است. اینها در فرم کامل بصورت کت و شلوار و نه تنها با پیراهن سفید بهترین ظاهر را دارند بلکه این شلوارهای معمولی معمولاً در کمد لباس برای جلسات رسمی، تجاری نیز باید حضور داشته باشند. این ترکیب رنگ با لوازم جانبی (اکسسوری) متضاد برای بالا بردن سطح رسمی در هر قسمت از لباس پوشیده می‌شوند.

سرمه‌ای

این شلوار رسمی همیشه در فرم و تناسب ظاهری شما هوشمند و قابل توجه به نظر می‌رسد. پوشیدن آنها با پیراهن مناسب و همراه با کفش رسمی بروگ توصیه می‌شود. در فصل‌های سرد سال نیز برای اینکه کمی از حالت رسمی کاسته شود، حتی می‌توانید با آن ژاکت بپوشید. اگر این مدل مد نظرتان نیست، می‌توانید از پیراهن‌های خاکستری یا بژ نیز استفاده کنید.

شلوار رسمی

برای داشتن ظاهر زیبا، حتی ممکن است بخواهید کراوات رنگ خنثی را در لباس خود اضافه کنید. بهترین پارچه برای آن، پنبه یا کتان است و می‌توان در تمام فصول سال از آن استفاده کرد.

رنگ بژ

این رنگ در مورد رسمی بودن بیشتر مورد توجه قرار نمی‌گیرد. و به همین دلیل معمولاً فراموش می‌شود که آنها را در کمد لباس مردان اضافه کنند. وقتی شخصی از این رنگ‌ها استفاده می‌کند، مطمئناً سطح دیگری از اعتماد به نفس، سبک و جذابیت در شخصیت او وجود دارد. بسیاری از برندها دارای خط تولید دیگری از مجموعه به رنگ بژ هستند.

شلوار رسمی

زیرا این رنگ بسیار متنوع است که به هیچ وجه نمی‌توان آن را انکار کرد. در تناسب معمولی بسیار زیباتر هستند. از آنجا که رنگ آن روشن است، میتوان از لوازم جانبی تیره برای ست کردن با آن استفاده کرد.

خاکستری

هر موقع حس کردید رنگ شلواری برای پوشیدن در یک روزکاری مد نظرتان نیست. در این حالت، به پیشنهاد ما رنگ خاکستری را انتخاب کنید زیرا یک رنگ خاص و سرسنگین است که همیشه مناسب هر مردی است. صرف نظر از شکل بدن شما، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نحوه ست کردن آن را تا حد زیادی بدانید.

شلوار رسمی

بطور مثال، پوشیدن شلوار خاکستری با کفش مخمل مشکی و پیراهن رنگ تیره مطابق تصویر، به اضافه یک کراوات خوش رنگ یک ظاهر کاملاً عالی و شیکی را برایتان می‌سازد. در هر صورت برای سِت کردن لباس‌های رسمی، رنگهای متضاد میتواند بهترین گزینه در این خصوص باشند. علاوه بر این شلوار خاکستری نیز یکی از گزینه‌هایی است که در هر فصلی از سال میتوان آن را پوشید.

منبع:

Gentwith

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *