5نکته طلایی در سِت کردن با لباس کتان كدامند؟

با ست های کتان بدرخشید

جنس کتان را می توان در موقعیت ها و شرایط متفاوت ، مخصوصا فضاهای باز و خیابان ها پوشید . این مدل پارچه دست شما را در انتخاب کاملا باز می گذارد به این صورت که می توانید آنها را در مهمانی های دورهمی و نیمه رسمی تا محل کار رسمی و گشت زنی های خیابان بپوشید . در کل برای سِت کردن با جین ها در روز هایی که نمی دانیم چه بپوشیم بسیار مناسب هستند .

 

نکته اول:

اگر ميخواهيد در محيط كار با تيپي شيك ظاهر شويد و تمام نگاه هارا جذب خود كنيد با یک شلوارزنانه و کت جین می توانید یک تیپ شیک برای محل کار خود بزنید . 

نکته دوم:

اگر ميخواهيد با استايلي متفاوت و در عين حال شيك ظاهر شويد با یک کت سفید و پیراهن جین زنانه که تا حدودی حس مهمانی را منتقل می کند ، می توان به راحتی در فضاهای باز درخشید .

نکته سوم:

یکی از پارچه هایی که مورد پسند اکثر افراد بوده و در ایران هم محبوبیت زیادی دارد ، پارچه جین یا لی است . در اين باره پیراهن با آستین بالازده و شلوار چرم میتواند تیپ شیکی به شما دهد .

 

نکته چهارم:

تیشرت سفید زنانه را با کت کتان ست کنید ، باعث خوشتیپی خواهد شد . زيرا كتهاي اسپرت راحتي و آزادي خاصي دارند كه در استفاده آنها در فضاي باز را براي ما محيا ميكنند .

کتان

نکته پنجم:

شلوار کوتاه کتان با کتانی سفید آل استارمناسب ترین تیپ برای فصل بهاراست.

امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده را ببرید و بتوانید تیپ های جذابی بزنید.

شما در فروشگاه دنیزیول با خرید اینترنتی لباس از ترکیه می‌توانید به طیف گسترده برند‌های اصل که در ترکیه موجود است دسترسی داشته باشید . محصولات ما شامل انواع لباس‌های‌ ترک و برند‌های ترک مثل ال سی وایکیکی(LC Waikiki) و … و همچنین سایر برندهای‌غیر ترک مثل زارا(Zara)و گپ(Gap) و … هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *