4 اشتباه فاجعه بار استفاده از اکسسوری برای خانم‌ها

استفاده از اکسسوری‌ها و زیور آلات آیتم جدانشدنی استایل خانم‌ها و آقایان و البته، بسیار جذاب و کمک کننده است، اما باید به یک سری نکات در استفاده از اکسسوری دقت کنیم. در این بخش از آموزشهای دنیزیول به این مورد می‌پردازیم.

زیاده روی در استفاده از اکسسوری

اولین اشتباه در استفــاده از زیورآلات و جواهرات این است که از هر اکسسوری زیبایــی که دارید با هم استفــاده می‌کنید بدون در نظر گرفتن رنگ آنها، به شدت این موضوع استایلتان را خراب می‌کند. برای مثال استفاده از ساعت گلد رولکس با انبوهی از انگشتر جواهر و …

زیور آلات بی کیفیت

به هیچ وجه از اکسسوری‌های بی کیفیت که درخشش متعادل و زیبایــی ندارند و صرفاً چیزهای غلو شده‌ای هستند که به ما اضافه شده‌اند استفاده نکنید.


6 دسته اصلی اکسسوری برای زیباتر شدن استایل شما !


ناهماهنگــی رنگ اکسسوری‌ها

این نکته را در نظر داشته باشید که بهتر و زیباتر هست که رنگ اکسسوری‌هایی که در استایل شما استفاده می‌شود، همرنگ باشد. مثلاً اگر سگک کمربند طلایــی هست از گوشواره نقره‌ای استفاده نکنید، یا اگر اکسسوری کفش نقره‌ای است پابند طلایی همراهش نپوشید. گرچه استثنائاتی در صنعت مد می‌بینیم که تلفیق رنگ فلزات درون آن دیده می‌شود. و نمی‌تواند الگوی همیشگی شما برای استفاده از اکسسوری باشد.

تمام موارد را در ظاهر خود پررنگ جلوه ندهید

استفــاده از یک لباس شلوغ در کنار آرایش زیاد و اکسسوری‌های بزرگ اصلا جالب نیست، ابتدا اولویت خود را مشخص کرده و روی آن تاکید کنید مثلا اگر می‌خواهید چهره‌ی شما در اولویت باشد آرایش غلیظ را در کنار اکسسوری و لباســی ساده انتخاب کنید و یا اگر تاکید شما روی اکسسوری است از آرایش ملایم، لباس ساده و یک اکسسـوری بزرگ استفاده کنید.

اهمیت اکسسوری در استایل

ممکن است به نظر برسد که انتخاب اکسسوری دخترانه کار خیلی دشوار یا مهمی نباشد. اما انتخاب زیورآلاتی که می‌پوشیم برای ساخت ظاهر کلــی ما بسیار مهم است. بدون داشتن تعداد کافی از آن‌ها، ممکن است استایل و پوشش ما پیش‌پا‌افتاده و کم‌رنگ جلوه ‌کند. از طرف دیگر، استفاده بیش از حد از آ‌ن‌ها یا انتخاب اشتباه زیورآلات، باعث می‌شود یک ظاهر زیبا به یک فاجعه تبدیل ‌شود.

نتیجه

رعایت این نکات می‌تواند جذابیت استفــاده از زیور آلات و جواهرات را چند برابر کند، البته که نقش بادی تایپ هم در استفاده از اکسسوری بسیار پر رنگ هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *