معرفی 10 مدل برتر زن جهان در دنیای مد و فشن

همیشه این طراحان هستند که تمام درخشش یک طرح را به دست می‌آورند و فراموش می‌شود که در واقع این مدل‌ها هستند که لباس‌ها را خوب نشان می‌دهند.
هر لباسی فقط یک قطعه لباس است تا زمانی که مدل آن را دقیقاً همان چیزی که هست، یک لباس یا هر نوع دیگری که باشد، نشان دهد. مدل‌ها فقط عروسک‌هایی نیستند که لباس‌ها را به نمایش می‌گذارند، بلکه افرادی واقعی هستند که مشاغل واقعی دارند و برای آن پول می‌گیرند. در حقیقت، بیشتر آنها درآمد بیشتری نسبت به افرادی که مشاغل شرکتی دارند، کسب می‌کنند  که ما در این مقاله از آموزشهای دنیزیول به بررسی 10 مدل برتر زن جهان می‌پردازیم.

1. مدل کندال جنر

 

کندال جنر، مدل آمریکایی و ستاره تلویزیون واقعیت، جوانترین و پردرآمدترین مدل در جهان است. تنها با 23 سال سن، جنر سالانه 22 میلیون دلار درآمد عظیم می‌گیرد. او برای Victoria Secret ،Versace قدم گذاشته است، که بیش از 170 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

2. مدل ژیزل بوندچن

 

جیزل بوندچن مدل و بازیگر برزیلی است. از سال 2004، بوندچن در زمره پردرآمدترین مدلهای جهان بوده و در حال حاضر با کسب 17.5 میلیون دلار درآمد سالانه از مدل سازی، در رده دوم قرار دارد. او بیش از 17 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

3. مدل کریسی تیگن

 

Chrissy Teigen مدل و نویسنده آمریکایی در حال حاضر سومین مدل با درآمد پرداختی در جهان است و سالانه حدود 13.5 میلیون دلار درآمد کسب می‌کند. ورود او به صنعت از طریق شماره Sports Illustrated Swimsuit در سال 2010 انجام شد و بقیه موارد تاریخ است. او در حال حاضر بیش از 34 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

4. مدل آدریانا لیما

 

آدریانا لیما مدل و بازیگر برزیلی یکی از بهترین مدل‎هایی است که بازی را اجرا کرده است. لیما با کسب 10.5 میلیون دلار در سال به عنوان چهارمین مدل پولی رتبه‌بندی شده است و از سال 2003 تاکنون بخشی از فعالیت‌های بزرگی همچون سخنگوی لوازم آرایشی Maybelline و پیاده‌روی برای Victoria Secret بیش از 18 سال بوده است. او بیش از 13 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

5. جیجی حدید

 

 

جیجی حدید یک مدل آمریکایی است که در مدت زمان کوتاهی توانست خود را نشان دهد. پس از پیوستن به صنعت مد و فشن در سال 2013، تا نوامبر 2014 او قبلا در لیست 50 Mode برتر رتبه‌بندی شده توسط Models.com بود. او سالانه حدود 9.5 میلیون دلار درآمد کسب می‌کند و توسط شورای مد انگلیس در سال 2016 به عنوان Mode بین المللی سال انتخاب شده است. او بیش از 67 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

6. روزی هانتینگتون-وایتلی

 

روزی هانتینگتون-وایتلی، مدل، بازیگر، طراح و تاجر انگلیسی همه کاره است و نیازی به معرفی ندارد. این دختر 31 ساله که بیشتر به خاطر شغل استرلینگ خود در ویکتوریا سکرت شناخته می‌شود، در حال حاضر در رده ششم پولی جهان قرار دارد و 9.5 میلیون دلار درآمد کسب می‌کند که فقط 74 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

7. کارلی کلوس

 

کارلی کلوس یک مدل آمریکایی است که از سال 2011 تا 2015 فرشته ویکتوریا سکرت بود. او سالانه 9 میلیون دلار درآمد کسب می کند و بیش از 9 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

8. لیو ون

 

لیو ون یک مدل چینی است که در سال 2012 توسط نیویورک تایمز به عنوان اولین سوپرمدل صادق چین شناخته شد. او نیز مانند بسیاری از سوپرمدل‌ها یکی از فرشته‌های ویکتوریا سکرت بوده و جلد مجله Vogue را تزیین کرده است. او سالانه 6.5 میلیون دلار درآمد دارد و بیش از 5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

9. بلا حدید

 

ایزابلا حدید در حال قدم زدن در کفش خواهرش، جیگی حدید است. او با کسب درآمد سالانه 6 میلیون دلار، در رتبه نهم پولی قرار دارد. این زیبایی بلوند به عنوان “مدل سال” خود برای جوایز Model of the Year 2016 مدل 2016 انتخاب شد و بیش از 44 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

10. اشلی گراهام

 

اشلی گراهام یک مدل سایز بزرگ آمریکایی است که از سن 13 سالگی که قبلاً در تبلیغات و کاتالوگ‌ها ظاهر می‌شد کار خود را آغاز کرد. از آن زمان، او فوق العاده رشد کرده است، و در جلد مجلات مد مانند Vogue ،Harper’s Bazaar ،Glamour و Elle ظاهر شد. درآمد سالانه وی 5.5 میلیون دلار است و بیش از 13 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *