4 نکته کلیدی برای ست کردن اکسسوری

اکسسوری باید متعادل استفاده شود . استفاده پیش از حد از اکسسوری می تواند ظاهر بدی را به استایل شما بدهد . اکسسوری مناسب می تواند حتی ساده ترین لباس های شما را جذاب جلوه دهد ست اکسسوری

ست کردن اکسسوری :

  1. اکسسوری ساده را انتخاب کنید.

اگر احساس می کنید تحت تاثیر اکسسوری قرار گرفته اید ، فقط یک قطعه ساده بیضی شکل انتخاب کنید که به شما احساس فوق العاده ای می دهد و می توانید با چند لباس آن را بپوشید. هنگامی که آماده افزودن اکسسوری های بیشتر هستید ، با انتخاب یک قطعه که از نظر اندازه یا رنگ بر ظاهر شما تأثیر می گذارد ، تعادل ایجاد کنید . سپس روی لوازم جانبی ظریف تر تمرکز کنید.ست اکسسوری

  1. به رنگ ها و الگوها فکر کنید.

لوازم جانبی یک راه عالی برای افزودن رنگ های مختلف به یک لباس ساده است. استفاده از رنگ های روشن و عکس چاپی حیوانات و هر عکس دیگر می تواند برای کمد لباس شما دشوار باشد ، اما لوازم جانبی سرزنده و سرگرم کننده مانند کفش ، کمربند یا روسری می تواند ظاهر شما را برجسته کند.

  1. از اکسسوری برای تغییر یک لباس استفاده کنید.

اکسسوری راهی آسان برای تغیر استایل یک لباس رسمی که در سرکار پوشیدید به یه لباسی که می توانید باهاش به مهمونی دورهمی دوستانه شبانه بروید . یک مانتو به رنگ مشکی به همراه یه روسری که ساده سرتون کرده اید و کفش های ورزشی راحتی پوشیده اید ، مناسب محل کار است . روسری را به همراه یهک گیره زیبا مدل دهید و کفش های راحتی خورده را به پاشنه بلند عوض کنید . یک دستبند یا ساعت زیبا و یک حلقه خاص به دستان خود اضافه کنید. در نتیجه شما برای مهمانی دوستای خود اماده هستید . برای آن لحظاتی که قادر به تغییر کامل لباس نیستید ، چند اکسسوری حتما همراه خود در نظر داشته باشید.

  1. اکسسوری های ما نیازی به همخوانی ندارد!

استفاده از اکسسوری هایی که با لباس هایمان ست هستند می تواند به دور از مد روز باشد . پس کمی ریسک کنید و با استفاده از رنگ های متفاوت تر از رنگ لباس هایتان نگاه ها را خیره ی خود کنید . اگر مطمئن نیستید که کدام رنگ ها با هم ترکیب شوند ، ابتدا با افزودن یک اکسسوری رنگارنگ به پایه رنگ های خنثی شروع کنید. سپس ، برای به دست آوردن ایده های جدید برای ترکیب رنگ های برجسته ، از چرخه رنگ استفاده کنید.

منبع: www.masterclass.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *