5 نکته اساسی برای استفاده از اکسسوری مردانه

مد همیشه یکی از ارکان اصلی زندگی بوده است. هر دهه با سبک های مختلف، مد برای زنان و مردان تعریف می شود. روند مد مردان در سال 2021 چشم انداز جدیدی به ظاهر متمایز و استعدادهای نمادین بخشید. امسال عمدتا بحث در مورد سبک اکسسوری مردانه بوده است.

توجه: استایل شما صدای شماست. به همین دلیل است که ما راهنمای مد مردان برای شما هستیم . مهمه که شخصی در 60 ثانیه اول ملاقات با شما چه نظری دارد . برای اینکه نظرشان را جلب کنید چرا تلاش نمی کنید ؟ یکی از ساده ترین راه ها استفاده از اکسسوری های شیک و با کلاس است .

ما به اکسسوری ضروری مردان نگاهی می اندازیم تا به شما راهنمایی کنیم  تا با پوشیدن اکسسوری استایل شما فراتر از چیزی که هست بشود . بنابراین ، نگاهی به زیر بیندازید و استایل خود را از طریق این راهنمای سبک ساده مردان پیدا کنید:

گفته می شود که اکسسوری یک لباس را زیبا می سازد و بیشتر از حالت معمولی به لباس ها جلوه می دهد .

این نکات کلیدی را به خاطر بسپارید و به خوبی انجام دهید تا به استایل دلخواه خودتان برسید :

کم اما شیک

گاهی اوقات به خاطر اینکه اکسسوری های زیادی دارید می خواهید از همه آنها برای استایل خودتان استفاده کنید . یکی از مهمترین قوانین مد مردان این است که استایل خود را ساده نگه دارید. تنها یک ساعت کافی است تا بدون نیاز به اکسسوری دیگر برجسته شود. این می تواند یک ساعت مچی یا یک کمربند خوب باشد. برای همین  قطعه ای که با کیفیت تر و شیک تر از بقیه است را انتخاب کنید .

لازم نیست حتما ست لباستان باشد !

خوب است که یک تم در کل ظاهر شما وجود داشته باشد ، اما لازم نیست که همیشه اکسسوری شما با لباستان ست باشد .این برای لباس خوب است که از اکسسوری هماهنگ استفاده کنید ، اما اکسسوری می تواند متفاوت باشد. ولی در بعضی از اوقات سخت است که اکسسوری هماهنگ با استایلتان پیدا کنید . برای ایجاد یک سبک مناسب ، از رنگ هایی که به رنگ لباستان نزدیک است یا از ترکیب رنگ های متضاد استفاده کنید.

*تخفیف های هیجان انگیز در فروشگاه اکسسوری ما *

قطعات کلاسیک را انتخاب کنید

قطعاتی بخرید که جاودانه بمانند. این امر به ویژه برای کیف های دستی ، ساعت و اقلام جواهرات بسیار مهم است. این قانون فقط مختص زنان نیست بلکه برای اکسسوری های شیک مردانه نیز صدق می کند. مجموعه ای از چیزها مانند ساعت بند چرمی قهوه ای وجود دارد که با هر لباسی به زیبایی کار می کند.

نگرانی خود را اولویت بندی کنید

از خودتان بپرسید که تمرکز شما برای استایل چیست؟ تصمیم بگیرید که آیا می خواهید روی لباس تمرکز کنید یا روی اکسسوری. اگر اولویت شما لباس است ، اکسسوری های ظریف را برای زیباتر شدن استایل خود انتخاب کنید. و اگر می خواهید بر روی اکسسوری تمرکز کنید ، قطعات کم رنگ و جلوه را برای لباس خود انتخاب کنید. شما نمی توانید هر دو را در اولویت خود قرار دهید زیرا با یکدیگر در تضاد قرار می گیرد و منجر به ظاهری که دوستش ندارید می شود .

اکسسوری مردانه

از رنگ های پاستلی و مشکی خودداری کنید

اگر رنگ های پاستلی در لباس خود دارید ، اکسسوری خود را به همان اندازه ساده نگه دارید. رنگ های تیره نیز باعث می شوند که اکسسوری ها ناسازگار به نظر برسند. فقط وقتی رنگ های خنثی مانند قهوه ای ، بژ و کرم را انتخاب می کنید ، مشکی شیک به نظر می رسد.

اکسسوری مردانه

مراقب اندازه باشید

اندازه اکسسوری لباس مردانه در مورد سبک شخصی مهم است. برخی از افراد با قطعات بزرگ اکسسوری خوب به نظر می رسند در حالی که دیگران با سبک های کوچکتر هوشمند به نظر می رسند. به عنوان مثال ، حلقه های بزرگ و نوارهای ضخیم در اندازه های ریز عجیب به نظر می رسند. همیشه قطعاتی را انتخاب کنید که مناسب شخصیت شما باشد. اکسسوری مردان در مورد افزایش زیبایی ظاهر است. از انتخاب قطعات خود لذت ببرید.

اکسسوری مردانه

منبع :gentwith.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *